pozadi
Hostují: MerfWeb (přesměrováno) | Aplikace KBEV (PedF UK)   Projekty: e-album
box box
box box
INDEX |  úvod |  kontakty |  obchodní podmínky |  kniha návštěv |  tiskové zprávy |  FAQ
Reference

.:: reference ::.

Stručný přehled posledních referencí. ukázka webdesignu ukázka webdesignu Další reference...
zavři
Qickmenu: akce  |  reference web  |  faq | icq on-line poradenství
pozadí www prezentace

Tiskové zprávy DYKsoftu - novinky

.:: Úprava ceníku ::.

07.02.2008 - došlo na změnu cen v ceníku. Poprvé po 2 letech!

Vzhledem ke změnám v podmínkách v ČR jsem byl nucen přistoupit po 2 letech ke změně ceníku a došlo tak ke zvýšení cen. Maximální změna ke které došlo je v řádu 100 Kč, tedy stále DYKsoft patří mezi nejlevnější na trhu. Zároveň byl zachován stejný standard služeb. Dostanete vždy kvalitní web za dobrou cenu.

Tiskové zprávy DYKsoftu - rok 2005

.:: Upgrade webu www.dykosft.cz ::.

19.08.2005 - opět byl proveden zásadní upgrade stránek DYKsoftu. Co je vše nové?

Předně je snahou Vám vaše návštěvy zpříjemnit a měli jste možnost nalézt veškeré informace, které hledáte. Z toho důvodu bylo doplněno Qickmenu ve kterém najdete vždy rychle vše co je nejdůležitější a nové. Kvůli uživatelskému komfortu lze toto menu jednoduše vypnout.

Další novinkou je možnost zapsat se pro odběr newsleteru a informací pomocí Vašeho emailu. Stačí jen vepsat emailovou adresu a systém Vás zapíše k odběru.

DYKsoft věří v užitečnost těchto inovací a těší se na Vaší další návštěvu.

.:: Letní cenová akce ::.

26.07.2005 - DYKsoft připravil pro své návštěvníky speciální akci s názvem Zaokrouhlené léto.

Jejím cílem je zvednout počet klientů, kteří se mohou spolehnout na služby DYKsoftu. Věřím, že již standardní bezkonkurenční ceny potencionální zákazníci přivítají s povděkem a zároveň budou spokojení s veškerým servisem, který DYKsoft poskytuje.

O celé akci se více dozvíte na stránce s úvodními informacemi.

.:: Prázdninový provoz ::.

09.06.2005 - vzhledem k tomu, že se blíží prázdniny je nutné omezit činnost DYKsoftu. Všem klientům se tímto omlouvám.

Díky činnosti v neziskové organizace Junák - svaz skautů a skautek ČR odkaz do Internetu jsem nucen omezit činnost DYKsoftu v období od 20.6. do 24.7.2005. Důvodem je pořádání letního dětského tábora.

Veškeré objednávky zaslané v tomto období budou vyřízeny po 24.7.2005 v co nejkratším čase.

.:: Opět rozšíření ::.

11.04.2005 - opět byly rozšířeny webové stránky DYKsoftu. Nebojte se položit otázku na téma služby a servis DYKsoftu.

Stránky byly doplnění v sekci FAQ o možnost položit přímo otázku týkající se služeb a servisu DYKsoftu.

Pro větší přehlednost si máte možnost stáhnout mimo jiné "Obecné obchodní podmínky" a "Obecné postupy při tvorbě www prezentací". Tímto si slibujeme pozvednutí vaší důvěry v naše služby a servis. Neváhejte tedy a seznamte se s tím to co chcete.

.:: Sdělte nám svůj názor ::.

17.01.2005 - DYKsoft se orientuje především na spokojenost zákazníků a proto se Vám snažíme vyjít vstříc i na těchto stránkách.

Pokud máte jakékoli přání nebo poznámku k tvorbě DYKsoftu, připojte ji do nové sekce kniha návštěv. Ta je připravena právě k této příležitosti. Napište tedy svůj názor ať je jakýkoli. Pokud se chcete na něco zeptat a uvedete svůj kontakt, dostanete odpověď emailem v co nejkratším čase.

Tiskové zprávy DYKsoftu - prosinec 2004

.:: DYKsoft rozšířil web ::.

29.12.2004 - Vzhledem k tomu, že snahou DYKsoftu je co nejvíce zpříjemnit návštěvníkům a potencionálním zákazníkům tyto stránky byla uveřejněna jejich nová verze.

V nové verzi byly eliminovány některé chyby v syntaxi jazyka a tudíž by měli splňovat standard konsorcia W3C odkaz do Internetu. Mimo to byla rozšířena přenositelnost a stánky jsou nyní bez problému otevíratelné i na jiných prohlížečích než je Internet Explorer.

Mimo tyto technické změny mají nyní zákazníci možnost objednání služeb a produktů DYKsoftu přímo z webu pomocí formuláře. Systém je propojen i z ceníky a tak je provedení objednávky velmi jednoduché. V současné době je systém ve fázi testování, proto prosím omluvte některé případné chyby a výpadky.

.:: DYKsoft představuje nové cenové programy ::.

29.12.2004 - DYKsoft představuje nové cenové programy pod názvy webStart, webStandard a webProfi. Tyto programy zcela nahradí předchozí možnosti, které dávali balíky služeb.

Nové programy jsou navrženy s větší péčí a důsledností a díky tomu lépe reflektují požadavky zákazníků. Jejich nespornou výhodou je větší rozsah služeb za nižší cenu. O tom se můžete přesvědčit v našem ceníku.

Další novinkou v našich cenících je rozšíření služeb o možnost objednat jazykovou mutaci stránek, nebo úpravu multimediálních souborů. V dnešním multimediálním rozměru Internetu má jistě tato služby své opodstatnění a najde si své zákazníky.

Stáhněte si:  obchodní podmínky (zip/pdf)   Přejděte:  kniha návštěv | FAQ | nahoru ^
... to co chcete!