pozadi
Hostují: MerfWeb (přesměrováno) | Aplikace KBEV (PedF UK)   Projekty: e-album
box box
box box
INDEX |  úvod |  anotace kurzů |  ceník |  objednávka |  FAQ
Reference

.:: reference ::.

Stručný přehled posledních referencí. ukázka webdesignu ukázka webdesignu Další reference...
zavři
Qickmenu: akce  |  reference web  |  faq | icq on-line poradenství
pozadí kurzy a doučování

Stručná anotace kurzů

.:: Obecná charakteristika ::.

Jednotlivé kurzy jsou organizovány podle individuální dohody mezi lektorem a klientem. Uvedená délka je pouze orientační a může být kratší i delší. Kriteriem jsou požadavky klienta.

.:: První hodina kurzu ::.

Jde o informativní hodinu za účelem seznámení se lektora s požadavky klienta, představení nabídky DYKsoftu a domluvení podmínek za kterých bude kurz probíhat. Dále může proběhnout:

.:: Základy OS Windows ::.

Klient se seznámí s elementárním použitím funkcí systému. Orientace v prostředí, práce s ovládacími prvky, základní úkony se soubory a složkami, spouštění programů, základní možnosti systému.

.:: Pokročilé možnosti OS Windows ::.

Navazuje bezprostředně na základní kurz a rozšiřuje jeho obsah o prohloubení a seznámení s principem fungování funkcí. Dále se klient seznámí s možnostmi administrace systému, základům práce v síti, problematikou antivirů, adwaru apod.

.:: Základy ovládání Internetu ::.

Hodiny přinesou klientu obecnou povědomost o prostředí Internetu. Po absolvování by se měl orientovat a měl by mít schopnost vykonávat základní úkony spojené s prací v prostředí Internetu. Zejména jde o práci s browsery, emailem, vyhledávání apod.

.:: Pokročilé možnosti Internetu ::.

Kurz navazuje na "Základy ovládání Internetu". Rozšiřuje totiž jeho obsah o principy fungování a umožňuje klientovy seznámit se s pokročilejšími službami Internetu tj. FTP, ovládání služeb (internetbanking, nakupování, chat). Mimo to bude klient uveden do problematiky nastavení poštovního klienta a prohlížeče.

.:: Základy MS Word ::.

Klient bude seznámen se základním fungováním programu Microsoft Word. Seznámíte se základním ovládáním programu a základní prací v jeho prostředí (formátování textu, tvorba tabulek, vkládání zápatí a záhlavý atd.).

.:: Základy MS Excel ::.

Seznámíte se základním fungováním programu Microsoft Excel. To obnáší zvládnutí základního ovládání programu a prací v jeho prostředí (formát buněk, tvorba tabulek, tvorba grafů, příprva pro tisk atd.).

.:: Základy MS PowerPoint ::.

tento kurz obnáší získání základního povědomí o tvorbě prezentací v programu Microsoft PowerPoint. To obnáší zvládnutí základního ovládání programu a prací v jeho prostředí (navrh a rozložení prezentace, formát textu, využití animací atd.).

.:: Základy HTML/XHTML/CSS ::.

Kurz by měl klientu poskytnout první vhled a seznámení se s problematikou XHTML. Stručná historie a důvody vzniku, princip a základy XML, techniky a značky HTML/XHTML, základy struktury webu, základy designu webu, použití CSS, závěrečný projekt.

Stáhněte si:  anotace kurzů [zip/pdf]   Přejděte:  objednávka | FAQ | nahoru ^
... to co chcete!