pozadi
Hostují: MerfWeb (přesměrováno) | Aplikace KBEV (PedF UK)   Projekty: e-album
box box
box box
INDEX |  úvod |  popis služeb |  reference |  ceník |  objednávka |  FAQ
Reference

.:: reference ::.

Stručný přehled posledních referencí. ukázka webdesignu ukázka webdesignu Další reference...
zavři
Qickmenu: akce  |  reference web  |  faq | icq on-line poradenství
pozadí kurzy a doučování

Popis webových služeb

.:: příprava a první konzultace ::.

Představuje první kontakt se zákazníkem. Je vedena buď formou emailu, nebo na základě domluvy osobně. Má za za cíl především:

.:: další konzultace ::.

Slouží k dopilování, schválení připravených materiálů a ujasnění si dalších postupů. Při každé realizaci je třeba počítat minimálně se 2 schůzkami. Samozřejmě vše záleží na individuální potřebě a domluvě.

.:: návrh loga ::.

Součástí služeb může být návrh loga, které pak bude zakomponováno do webových stránek.

.:: návrh webdesignu ::.

Je prvním krokem k Vaší nové prezentaci. Pokud máte vytvořen grafický manuál, můžou mu být stránky graficky uzpůsobeny. V jiném případě bude vytvořen nový design na základě Vašich požadavků. K lepší a rychlejší spolupráci je dobré mít připraveny tyto věci:

Je jedno zda budou dodány v papírové nebo digitální podobě. Pokud tyto prvky nemáte je možné se domluvit na jejich vytvoření.

.:: XHTML stránka ::.

Statická stránka je klasická stránka Internetové prezentace, která se zobrazí v prohlížeči. Její rozsah může být jakýkoli a může obsahovat neomezené množství obrázků, či grafických prvků. vše záleží jen na domluvě mezi DYKsoftem a klientem. Je využito těchto technik:

.:: XHTML stránka s JavaScriptem ::.

Opět se jedná o HTML stránku, která je ovšem obohacená o některé dynamické prvky. Jde zejména o úpravu vzhled stránky (barvy po najetí kurzoru, výměny obrázků, vyjíždějící menu apod.). Při kódování se využívá:

.:: PHP skript s výstupem ::.

Tento typ stránky je vygenerován na základě požadavku uživatele serverem. Typicky se využívá těchto typů stránek na tvorbu formulářů, obslužných systémů apod. DYKsoft nabízí tvorbu jakékoli dynamické stránky obsahující tyto technologie:

Ve spojení s databázemi (např.: MySQL) je PHP velmi často využívaný a vysoce účiny skriptovací jazyk.

.:: PHP skript s výstupem a JavaScriptem ::.

Tento typ stránky je vygenerován na základě požadavku uživatele serverem. Typicky se využívá těchto typů stránek na tvorbu formulářů, obslužných systémů apod. DYKsoft nabízí tvorbu jakékoli dynamické stránky obsahující tyto technologie:

.:: přepis textu ::.

Text je přenesen do digitální podoby a zakódován do stránek webu. Lze obědnat i další výstup v textovém, či jiném formátu. Cena se tím nemění.

.:: jednoduchá úprava obrázku ::.

Jednoduché úpravy fotografií a obrázků dle Vašich požadavků a potřeb webu. Je nutné dodat předlohy na CD, nebo zaslat emailem. Může to být například:

.:: složitá úprava obrázku ::.

Složitější úpravy fotografií a obrázků dle Vašich požadavků, či potřeb webu. Zahrnuje i jednodušší úpravy a je nutné dodat předlohy na CD, nebo zaslat emailem. Složitějšími úpravami je myšleno:

.:: jednoduchá úprava multimedia ::.

Jednoduché úpravy multimediálních souboru (.wav, .mp3, .cda, .avi, .wmv atd.). Kupříkladu se jedná o:

.:: složitá úprava multimedia ::.

Složitější úpravy multimediálních souboru (.wav, .mp3, .cda, .avi, .wmv atd.). Pokrývá jednoduchou úpravu a k tomu je ještě možné kupříkaldu:

.:: SEO optimalizace ::.

Obnáší úpravu, či návrh textů, které mají za úkol přivést na vaše stránky návštěvníky. Ty typicky vyhledávají na Internetu za pomoci vyhledávače (Seznam.cz, Google.com apod.) a nebo nahlížejí do katalogu (Seznam.cz, Centrum.cz atd.). DYKsoft připravuje stránky tak, aby odpovídali požadavkům na přístupnost, měli validní kód a návštěvník se na nich cítil pokud možno dobře.

.:: vytvoření jazykové mutace ::.

Stránky je možné vytvořit i v jiných než české jazykové mutaci. Tato cen zahrnuje jak zakódování dat do stránky a úpravu kódu stránek, tak překlad. V současnosti je možné pořizovat tyto mutace:

.:: umístění na web a spuštění ::.

Závěr celého procesu tvorby stránky je její umístění na Internetu. Pokud již vlastníte nějaký webový prostor a poskytnete přihlašovací údaje, bude prezentace nahrána na toto místo. Jestliže prostor pro web nemáte, DYKsoft jej pro Vás objedná a zaregistruje i potřebnou doménu. K prezentování je třeba:

.:: registrace do katalogů ::.

Internetové vyhledávače jistě každý zná. DYKsoft Vám nabízí registraci jakýchkoli stránek do 5 nejznámějších českých katalogů.

Jestliže máte zájem o některý jiný server, stačí zaslat seznam.

.:: registrace do dalších katalogů ::.

Pokud si Vaše stránky přejete registrovat v některém z dalších katalogů, zejména v zahraničí, stačí přiobjednat tuto službu. Krátký výběr:

.:: upgrade stránek ::.

Chcete-li stránky přepracovat, doplnit, rozšířit máte tu možnost. DYKsoft je schopen přepracovat web i od jiného dodavatel. Většinou se upgrade součástí aktualizace stránek. Za upgrade můžete považovat zejména:

.:: aktualizace stránek ::.

Po objednání jsou úpravy provedeny na základě Vašich podkladů a pokynů. Stránka je uveřejněna až po zaplacení. Aktualizace zahrnuje zejména: Doplnění dalších údajů apod.

.:: návrh a tvorba reklamního banneru ::.

Obsahuje návrh a vytvoření reklamního banneru, který po schválení a zaplacení zadavatelem je zaslán emailem. Formát reklamy může být jakýkoli z normovaných za použití technologie animovaného GIFu.

.:: zálohování databází a dat ::.

DYKsoft provádí zálohy databází a stránek po zpřístupnění zdrojů a jejich stažení. Data jsou vypálena na kvalitní media a zaslána na Vámi uvedenou adresu. Můžete si vybrat:

.:: prezentační vizitky ::.

Jsou karty ve formátu vizitek, které obsahují adresu stránky, bodový obsah stránek, identifikaci majitele. Grafický návrh povětšinou vychází z grafické podoby stránek.

Stáhněte si:  pracovní postupy (zip/pdf)   Přejděte:  reference | obchodní podmínky | FAQ | nahoru ^
... to co chcete!