pozadi
Hostují: MerfWeb (přesměrováno) | Aplikace KBEV (PedF UK)   Projekty: e-album
box box
box box
INDEX |  objednávka |  akce |  FAQ
Reference

.:: reference ::.

Stručný přehled posledních referencí. ukázka webdesignu ukázka webdesignu Další reference...
zavři
Qickmenu: akce  |  reference web  |  faq | icq on-line poradenství
pozadí faq

Zeptejte se na služby a servis DYKsoftu

Neváhejte a vyjasněte si otázky ihned. Stačí vyplnit formulář a bude Vám v co nejkratším čase zaslána odpověď emailem, nebo jí najdete na tomto místě.

FAQ - www prezentace

Co je webová prezentace?

Jednoduše řečeno to jsou všechny Internetové stránky. Jindy se mluví jen o webu, www stránkách nebo webové aplikaci. Stránky jsou standardně tvořeny pomocí HTML (Hyper Text Markup Language) a jeho dalších modifikací (DHTML, XHTML apod.).

Je lepší "zakoupit" levný a hotový web, nebo si jej nechat "ušít na míru"?

Obecně platí, že jakákoli univerzální řešení nevystihnou specifické potřeby zákazníka. To platí i zde. Pokud si "zakoupíte hotový" web nemusí vždy odpovídat všemu co po takových stránkách požadujete. Dalším argumentem proti tomuto řešení je šablonovitá grafická vizáž. Tedy nemusíte dostat originální web a už vůbec ne web, který bude odpovídat vašemu firemnímu grafickému stylu.

Pozitivem této volby je jednoznačně cena, která je stlačena právě z důvodu ušetření na osobním přístupu ke klientovi. Chcete-li kvalitní a originální Internetové stránky, které zaujmou svým designem, budou navrženy přístupně a srozumitelně, pak si jistě zvolte variantu "ušití stránek na míru".

Co je dynamická stránka?

Stránka, která je vytvořena pomocí nějakého skriptu. V podstatě je složená opět jen z HTML tagů, ale ty jsou na stránku umístěny na základě požadavku uživatele. Ten zpracuje server a vygeneruje stránku, která se Vám zobrazí v prohlížeči.

Jaké výhody má dynamický systém?

Hlavní předností je jednoduchá správa stránek. Uživatel zpravidla nepotřebuje jiné znalosti než využívá při běžné kancelářské práci. Text, obrázky a vše ostatní zvládne spravovat přes administrační rozhraní webu a to často odkudkoli na světě. Tam můžete mít stránky vždy aktuální.

Má dynamický systém nějaké nevýhody?

Samozřejmě. Jako každá věc má i dynamický systém stránek své zápory. Stránky jsou dražší a hůře se může zasahovat do jejich grafické podoby. To ovšem záleží na návrh systému, který stránky ovládá. Zpravidla je nutné najít kompromis mezi grafickými nároky a systémem zobrazování dat.

FAQ - o DYKsoftu

Proč vybrat právě DYKsoft?

Jak stručnou odpověď Vám nabízíme "pouze" tři fakty. Pokud si přejete vědět další důvody, můžete se na DYKsoft obrátit e-mailem info@dyksoft.cz.

  1. Osobní přístup - DYKsoft je mladá a malá firma. To již zaručuje osobní a velmi pružný přístup k problémům všech zákazníků.
  2. Snaha o pochopení klienta - jednou z priorit na pomyslném žebříčku je pomoc nezkušenému zákazníkovi v základní orientaci na Internetu a nabídnout mu kvalitní webovou prezentaci za přijatelnou cenu.
  3. Nízké ceny - to je dalším základním motivem proč právě DYKsoft. Jednoduše se rozhlédněte po českém Internetu a zjistíte, že DYKsoft se řadí mezi nejlevnější tvůrce webových prezentaci vůbec!

Jak je možné, že je DYKsoft tak levný?

Tohoto efektu je dosaženo masivní minimalizací nákladů. Z toho důvodu se DYKsoft může řadit mezi nejlevnější poskytovatele webových služeb v českém prosředí. Přesvědčit se o tomto faktu můžete v ceníku (zip/xls,sxc) , který si zde můžete stáhnout.

Položte otázku*

  
*Pokud si přejete odpověď vyplňte email.
.:: vložte svůj dotaz ::.
email Uveďte svůj e-mail.
kategorie Zvolte kategorii dotazu.
dotaz Napište stručně váš dotaz.
kontrolní obrazec Opište znaky z obrázku.
Přejděte:  index | prezentace | servis | kurzy | nahoru ^
... to co chcete!