pozadi
Hostují: MerfWeb (přesměrováno) | Aplikace KBEV (PedF UK)   Projekty: e-album
box box
box box
INDEX |  objednávka |  akce |  FAQ
Reference

.:: reference ::.

Stručný přehled posledních referencí. ukázka webdesignu ukázka webdesignu Další reference...
zavři
Qickmenu: akce  |  reference web  |  faq | icq on-line poradenství
pozadí objednávka

Objednávkový formulář

Veškeré vyplněné údaje budou použity pouze pro vnitřní potřebu DYKsoftu a nebudou poskytovány třetím stranám.

Červeně (tučně) zvýrazněné kolonky je nutné vyplnit pro bezproblémový průběh objednávky.

  
Pro rychlé vyřízení objednávky vyplňte prosím všechny povinné údaje.
.:: vlastní data ::.
jméno / příjmení Uveďte své jméno a příjmení.
IČO / DIČ Pokud máte právní subjektivitu vyplňte tyto údaje.
způsb platby Vyberte možnost platby.
.:: kontakty ::.
ulice / obec / PSČ Uveďte svou plnou adresu.
email / telefon Uveďte na sebe kontakt pro rychle spojení.
.:: služby a produkty DYKsoftu ::.
prezentace / servis / kurzy
programy Vyberte program, který objednáváte.
vybrané produkty Seznam vybraných produktů.
doplnění Upřesnění, požadavky a doplnění.
kontrolní obrazec Opište znaky z obrázku.

Objednávka www prezentací

Jak postupovat?

Není nic jednoduššího než si objednat webovou prezentaci u DYKsoftu! Stačí si v ceníku vybrat požadovanou službu, zaškrtnout u ní příslušné políčko a kliknout na tlačítko "k objednání". Data se přenesou do objednávkového formuláře, který je nutné správně vyplnit a vše je hotovo!

Máte-li zájem o celý webový program stačí jej opět vybrat v ceníku (nebo přímo v objednávkovém formuláři).

Po obdržení Vás DYKsoft kontaktuje a společně určíme datum první bezplatné schůzky, kde budou upřesněná zadání a podmínky, popřípadě optimalizovány Vaše návrhy. Poté obdržíte emailem návrh projektu webu s odhadovanou kalkulací ceny. Schválený projekt bude představovat hrubou osnovu další práce.

.:: Platba ::.

Platba bude rozložena na zálohu a doplatek. Přičemž zálohu je nutné zaplatit po schválení grafického návrhu. Její výše bude uvedena v projektu a záleží na celkové ceně. Konečná částka bude fakturována před zveřejněním projektu na Internetu. Stránky budou umístěny až po proplacení.

Objednávka servisu a služeb

Jak postupovat?

Servis a služby lze objednat velmi jednoduše. Stačí si v ceníku servisu a služeb najít to co Vás zrovna zajímá a zaškrtnou políčko. Pak již stačí kliknout na tlačítko "k objednání" a vyplnit jednoduchý formulář.

Jestliže si vyberte od DYKsoftu jeden z produktů, stačí kliknout na odkaz "objednat" a příslušný produkt se objeví ve formuláři. Máte také možnost si produkt vybrat přímo v objednávkovém formuláři.

.:: Servisní služby ::.

Po obdržení objednávky některé ze servisních služeb Vás DYksoft kontaktuje a dohodneme se na schůzce a vyřešení problému či předání potřebných materiálů.

.:: Platba servisu ::.

Platba je v tomto případě provedena nejlépe přímo na místě v hotovosti proti dokladu. Při objednání servisního programu můžete platit fakturou, vždy předem.

.:: Služby a produkty ::.

Po objednání Vám bude zaslán email s kontaktní adresou kam můžete zaslat potřebné materiály (fotografie, texty apod.). Výsledný produkt Vám bude doručen na korespondenční adresu uvedenou v objednávce, zaslán emailem, nebo umístěn nejméně 1 týden ke stažení na Internetu. Adresu umístění obdržíte emailem. Originály budou samozřejmě vráceny. Obvyklá dodací lhůta je 7 pracovních dnů.

.:: Platba služeb a produktů ::.

Zboží dodávané poštou je možné zaplatit dobírkou, nebo převodem na účet, vždy předem. Potřebné informace obdržíte emailem. Ostatní služby se hradí před dodáním převodem na účet.

Objednávka kurzu a školení

Jak postupovat?

Pokud projevíte zájem o jeden z kurzů DYKsoftu stačí si jej vybrat zaškrtnutím příslušného políčka a kliknout na tlačítko "k objednání". Vámi objednané kurzy se přenesou do objednávkového formuláře, který je třeba vyplnit a odeslat.

Chcete-li si objednat jeden z výhodných výukových programů stačí kliknout na odkaz "objednat", který je umístěn v ceníku pod popisem programu, nebo jej vybrat přímo v objednávkovém formuláři.

Po obdržení objednávky budete DYKsoftem kontaktování a bude domluvena první bezplatná hodina. Na ní se domluví přesné podmínky a požadavky a bude zahájena první výuka.

.:: Platba ::.

Zaplacení kursovného bude možné až po absolvování první hodiny. Pokud si objednáte kompletní kurz je nutné zaplatit předem. Můžete volit mezi hotovou platbou, nebo převodem. Při platbě individuálních hodin je možné platit za každou hodinu zvlášť, nebo uhradit domluvené množství hodin najednou. Opět v hotovosti, nebo převodem.

Přejděte:  index | prezentace | servis | kurzy | nahoru ^
... to co chcete!